Długoterminowe bezpieczeństwo dieta narkotyków nieznanych

No Comments

Długoterminowe bezpieczeństwo dieta narkotyków nieznanychKanadyjscy naukowcy twierdzą, że jest wciąż zbyt mało informacji na temat długoterminowego bezpieczeństwa i skuteczności trzech głównych lossweight weight loss narkotyki.

Naukowcy twierdzą, że najważniejsze pytania pozostają na długoterminowe bezpieczeństwo obesityobesity leki Meridia, Xenical i Acomplia, i twierdzą, że bardzo mało badań zostało zrobione, aby odpowiedzieć na te pytania.

Meridia został zatwierdzony przez FDA w 1997 roku; Xenical zyskała aprobatę w 1999 roku. Acomplia, znany również jako римонабант, jeszcze nie jest dopuszczony do sprzedaży w USA, ale jest on dostępny w Europie.

Ustawa o trzech leków jest bardzo różnie. Meridia podczas wykonywania pewnych substancji chemicznych w mózgu, aby zmniejszyć apetyt, Xenical zapobiega wchłanianie tłuszczów z produktów, które użytkownicy. Acomplia celów uważa się, że ośrodek przyjemności w mózgu, aby zmniejszyć apetyt na jedzenie.

Raj S. Padwal, MD, i  Sumit p. majumdar, wprowadzą doktor nauk medycznych, za badania, co zostało zrobione na trzech antiobesity narkotyki, i doszedłem do wniosku, że próby kliniczne zostały ograniczone w związku z wysokimi wskaźnikami wychodzenie wśród uczestników badania i brak długoterminowych danych dotyczących zachorowalności i śmiertelności.

Ich znalezienia pojawiać się w stycznia. 6 wydanie magazynu “the Lancet”.

“Mamy dobry pomysł, ile utraty wagi spodziewać się średnio z tymi lekami,” Padwal informuje webmd. “Ale jest wiele jeszcze nie wiemy. Jeśli ludzie będą stawiać na te leki dłuższą metę naprawdę musimy wiedzieć, jeśli robią więcej zysku, niż złego”.

Utratę Wagi Skromny

Dwie trzecie amerykanów ma nadwagę lub jest otyłych, a jedną trzecią sklasyfikowana jako otyłość, według CDC. Oceny na całym świecie, Międzynarodowej grupy docelowej w otyłości, że 1,1 miliarda ludzi ma nadwagę lub jest otyłych.

“Nie ma żadnego innego stanu, że tam wpływa tak wiele osób” – mówi. “Dlatego poszukiwanie skutecznych metod leczenia jest bardzo ważne”.

Z punktu widzenia redukcji masy ciała, żaden z trzech leków, znacznie lepiej niż inne w badaniach klinicznych, które trwały do czterech lat. Że utrata masy ciała może być scharakteryzowana jako skromny, w najlepszym przypadku, Padwal mówi.

Badania wykazały, że Xenical może pomóc obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć ryzyko diabetes diabetes, ale Padwal i stwierdzić, że jest to prawdopodobnie należy unikać ludzi z chronicznymi diarrhea diarrhea.

W niektórych badaniach stwierdzono niewielki wzrost ciśnienia tętniczego krwi, związane z Meridia używać, dlatego naukowcy doszli do wniosku, że nie można go przypisywać ludziom źle kontrolowane nadciśnienie pressurehigh ciśnienia krwi “jeszcze skuteczność i bezpieczeństwo dane są dostępne.”

Sądzie Meridia WSądzie Meridia W

Jeśli jest duża, trwa badanie w ocenie Meridia w otyłych pacjentów z chorobami serca diseaseheart dać kilka odpowiedzi. Wyniki badania możliwe są słabe w 2008 roku.

Endokrynolog Holly Wyatt, Maryland, uniwersytetu zdrowie nauk centrum Colorado, mówi, że ona nie jest zbyt martwi się o długookresowy bezpieczeństwo recepty odchudzania narkotyków, które są teraz na rynku.

“To prawda, że u nas nie ma badań klinicznych, które podążają za użytkownikami w ciągu dekady lub więcej, ale mamy tyle danych dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tych leków, jak i o wielu innych leków, które zostały zatwierdzone” – mówi. “Mamy twarde badań trwające od dwóch do czterech lat”.

Producent OdpowiadaProducent Odpowiada

Meridia jest produkowany przez firmę Abbott Laboratorium”. Xenical jest produkowany laboratoriów Rocher. Acomplia jest produkowany przez Sanofi-Aventis. Wszystkie trzy firmy są sponsorami.

Próbowaliśmy skontaktować się ze wszystkimi trzema producentami leków.

Przedstawiciel “Abbott Laboratorium” mówi, że firma stara się udawać badania w komentarz i powiedział dalsze badania, mające na celu ocenę Meridia.

Laboratoria Roche i sanofi-aventis nie reagują na prośby o komentarz.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *